Цензор.НЕТ

20.07.19 17:58

На комбінаті ArcelorMittal у Кривому Розі СБУ провела обшуки

Адміністрація ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" заявила, що СБУ провела на підприємстві обшуки.

На комбінаті ArcelorMittal у Кривому Розі СБУ провела обшуки

Заяву в.о. генерального директора підприємства Олександра Іванова опубліковано на сторінці ArcelorMittal у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Представники Служби безпеки України прийшли з обшуком на сучасний, щойно побудований об'єкт - третю машину безперервного лиття заготовок. У нас вилучили копії всіх документів щодо цього обладнання і почали перевірку з контролю іонізаційного випромінювання", - сказав Іванов.

Він нагадав, що підприємство підозрюють в екоциді. Водночас, за словами Іванова, у ArcelorMittal є дозвільні документи, пройдено екологічні перевірки, зокрема позапланова була у квітні поточного року.

Факт проведення на підприємстві обшуку підтвердили джерела "Громадського радіо". Інформацію про проведення обшуків на комбінаті 20 липня в СБУ не підтвердили, але і не спростували.

"Коли відкривається провадження, проведення обшуків цілком можливе", - зазначила прессекретар відомства Олена Гітлянська.

Як повідомлялося, СБУ відкрила кримінальне провадження щодо ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" через забруднення навколишнього середовища за ст. 441 Кримінального кодексу України (екоцид).

Раніше президент України Володимир Зеленський розкритикував "ArcelorMittal Кривий Ріг" за невиконання в терміни зобов'язання щодо поліпшення екологічної ситуації в регіоні і закликав надати адресну фінансову підтримку тим людям, які постраждали через шкідливі викиди в атмосферу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики