Цензор.НЕТ

21.07.19 12:14

З окопів на дільниці: як відбувається голосування в зоні ООС на Донбасі. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У Донецькій і Луганській областях, де тривають бойові дії, також відбувається голосування на парламентських виборах в Верховну Раду.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє журналіст Михайло Ухман.

У селі Первомайське, що межує з селищем Піски, відкриті дві дільниці. Одна - в місцевій школі, інша - в будівлі місцевого будинку культури.

Тут мають можливість голосувати переселенці з селища Піски, місцеві жителі і військові. Останні отримують на руки тільки один бюлетень зі списками партій. За кандидатів-мажоритарників вони не голосують.
Як тільки відкрилася виборча дільниця, бійців почали привозити з позицій їхні командири. Хлопці раді, що є можливість вирватися і побачити інший світ, крім бліндажів. Тим паче, багато хто з них вірять в те, що в країні будуть зміни на краще.

Капітан ЗСУ Олександр Михайлов, замполіт за сумісництвом, координує цей процес. Він стежить за голосуванням на виборчій дільниці, щоб не сталося щось нестандартне.

Деякі з бійців розповідають, що приїхали голосувати безпосередньо з окопів. Інші, переважно молоді воїни, не особливо радісно спілкуються на камеру. Вони бояться, що їх побачать батьки. Адже деякі з хлопців кажуть, що вони на полігоні.

Мирне населення не дуже активне. Як кажуть місцеві спостерігачі, більшість людей прийде десь в обід.
Однак навіть ті, хто прийшов голосувати, не хочуть говорити на камеру. Одні кажуть, що їхні родичі проживають в окупованому Донецьку, інші бояться, бо не знають, що їх чекає після виборів. Адже в цьому краї дуже сильні позиції мають сепаратисти. І вони багато в чому впливають на розвиток цього регіону.

Однак Сергій, житель селища Піски розповів, що голосує за нових людей, які йдуть в парламент.

"Я проаналізував ситуацію і розумію, що ті, хто зараз рвуться від нашого краю до влади, нічого нам доброго не зробили. Ахметови, рабиновичі, бойки - вони грабували наш край, а потім привели війну. Тому, я не голосуватиму за них. Тому я сперечаюся з місцевими бабусями, які мріють про Союз і комуністів. Тільки нові люди змінять Україну!" - розповів він.

З окопів на дільниці: як відбувається голосування в зоні ООС на Донбасі 01
З окопів на дільниці: як відбувається голосування в зоні ООС на Донбасі 02
З окопів на дільниці: як відбувається голосування в зоні ООС на Донбасі 03
З окопів на дільниці: як відбувається голосування в зоні ООС на Донбасі 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики