Цензор.НЕТ

22.07.19 22:43

Фільм про українських миротворців представили в Херсоні і Миколаєві. ФОТОрепортаж

Стрічка "Миротворці. У горах Сванетії" розповідає про першу самостійну місію українських миротворців, що відбулася в 1993 році.

Фільм про українських миротворців представили в Херсоні і Миколаєві. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інформаційної політики України, інформує Цензор.НЕТ.

"Покази документального фільму "Миротворці. У горах Сванетії", знятого компанією MIR & CO PRODUCTION на замовлення Міністерства інформаційної політики, відбулися з нагоди Дня українського миротворця. 15 липня стрічку показали в Херсоні (кіноконцертний зал "Ювілейний"), 16 липня - в Миколаєві (у військовій частині)", - сказано в повідомленні.

Участь у заходах взяли продюсер фільму Мирослав Гай, автор ідеї Валентина Охлопкова, керівник сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу МІП Віктор Литвинов.

Фільм про українських миротворців представили в Херсоні і Миколаєві 01

Фільм розповідає про першу самостійну місію українських миротворців, що відбулася з 10 по 14 жовтня 1993 року. Це була спецоперація ЗСУ з евакуації грузинських біженців у горах Сванетії. Українські пілоти на 17 вертольотах під обстрілами абхазо-російських військ здійснили 291 виліт і врятували від етнічних чисток 7634 людини, доставили 487 тонн вантажу.

Збройні сили України беруть участь у миротворчих операціях під егідою ООН, НАТО та інших міжнародних організацій, починаючи з 1992 року. Всього у військових операціях взяло участь понад 44 тисяч українських військовослужбовців.

Фільм про українських миротворців представили в Херсоні і Миколаєві 02
Фільм про українських миротворців представили в Херсоні і Миколаєві 03
Фільм про українських миротворців представили в Херсоні і Миколаєві 04
Фільм про українських миротворців представили в Херсоні і Миколаєві 05
Фільм про українських миротворців представили в Херсоні і Миколаєві 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики