Цензор.НЕТ

23.07.19 21:08

Сім окружкомів гальмують внесення даних за результатами виборів в електронну систему ЦВК, - штаб "Слуги народу"

У партії "Слуга народу" стверджують, що виборчі комісії в 7 округах часто оголошують технічні перерви в роботі і застосовують технологію "уточнень", гальмуючи процес внесення даних протоколів в електронну систему Центральної виборчої комісії.

Сім окружкомів гальмують внесення даних за результатами виборів в електронну систему ЦВК, - штаб "Слуги народу"

Про це заявив глава виборчого штабу партії Олександр Корнієнко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське ТБ

Так, згідно з інформацією, порушення в ОВК з прийому протоколів відбуваються в таких округах:

"В низці округів ми намагаємось захистити результати. Поки що вони ведуться у площині окружних виборчих комісій. Чому так відбувається? Ми проводили паралельний підрахунок голосів, але в деяких округах бачимо як наші дані відрізняються від даних ОВК. Саме тому є підстави вважати, що опонентами застосовується технологія "уточнення", яка на сьогоднішній день є ключовою", — заявив Корнієнко.

За його словами, ця технологія дає можливість ОВК вносити уточнення у протоколи, що не тільки затягує процес підрахунку голосів, але й може викривити результати виборів щодо окремих кандидатів.

"Зараз ми намагаємося виявляти такі випадки і блокувати їх. В іншому випадку ми оскаржуватимемо результати виборів щодо окремих округів у суді", — підкреслив глава штабу партії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики