Цензор.НЕТ

24.07.19 14:41

Зеленський обговорив з послами G7 підтримку реформ і ситуацію на Донбасі. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з групою послів країн "Великої сімки" та главами представництв Європейського Союзу і НАТО в Україні.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.

Президент подякував дипломатичним представникам за участь міжнародних спостерігачів у роботі на дострокових виборах до Верховної Ради України 21 липня.

Зеленський обговорив з послами G7 підтримку реформ і ситуацію на Донбасі 01

"Це не перші вибори в Україні, які проходять мирно, демократично, і це завдяки, зокрема, міжнародним спостерігачам. Дякуємо за допомогу", – сказав Зеленський.

Іноземні представники висловили готовність надавати широку підтримку реалізації амбітної програми реформ, яка була оголошена Главою держави раніше та має здобути необхідну підтримку нового складу українського парламенту.

Зеленський поінформував учасників зустрічі про ситуацію на Донбасі та останні кроки з розведення сил навколо Станиці Луганської. Він підкреслив, що необхідною передумовою для подальшого прогресу у врегулюванні конфлікту є чітке дотримання режиму припинення вогню.

"Основна увага під час зустрічі була приділена глибинним реформам, які здійснює Україна, та підтримці зусиль Президента і його команди з боку міжнародних партнерів", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики