Цензор.НЕТ

25.07.19 07:51

Ідея федералізації Донбасу та Придністров'я - пастка Москви, - Сікорський

Теза про федералізацію окупованих РФ регіонів Молдови та України є пасткою, яку підготувала Москва, намагаючись позбавити ці країни можливості самим визначати власну геостратегічну орієнтацію.

Ідея федералізації Донбасу та Придністров'я - пастка Москви, - Сікорський

Таку думку на засіданні Комітету закордонних справ Європарламенту висловив представник Європейської народної партії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

Саме так він прокоментував слова прем’єр-міністра Молдови Майї Санду, яка на парламентських слуханнях у Брюсселі заявила, що новообраний уряд країни відкидає можливість "федералізації" в контексті Придністровської кризи.

"Я був дуже радий почути підтвердження вашого інтелектуального підходу, шановна прем’єр-міністр, коли ви говорили про небезпеку федералізму для Придністров’я. Тому що ідея зробити у Придністров’ї та на Донбасі контрольовані Росією анклави є спробою надати цим анклавам можливість впливати, або навіть більше - домінувати в геостратегічній орієнтації цілої країни. Ви маєте бути добре поінформовані про цю пастку", - зазначив Сікорський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики