Цензор.НЕТ

25.07.19 19:21

З моменту оголошення минулого "перемир'я" на Донбасі загинули 49 військовослужбовців, ще 307 були поранені

Унаслідок порушення Росією попереднього режиму припинення вогню, який був оголошений на Донбасі на початку березня, 49 українських воїнів загинули, 307 дістали поранення.

З моменту оголошення минулого "перемир'я" на Донбасі загинули 49 військовослужбовців, ще 307 були поранені

Про це заявив на засіданні Постійної ради ОБСЄ постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Починаючи з попереднього режиму припинення вогню, який розпочався на Донбасі на початку березня цього року, втрати українських військовослужбовців становили 356 осіб, серед яких 49 загиблих. Це та ціна, яку ми заплатили минулого разу за порушення Росією домовленостей, досягнутих з Україною за посередництва ОБСЄ в рамках Тристоронньої контактної групи", - сказав він.

Дипломат вказав на те, що хоча після початку дії 21 липня нового режиму припинення вогню відзначається майже нульова кількість його порушень, "ця кількість жертв нагадує нам про те, що відбувається, коли він порушується". "Саме з огляду на це ми залишаємося відданими справі припинення вогню і збереження життя українських громадян", - додав він.

Водночас Цимбалюк заявив, що перемир’я мусить мати стійкий характер, а за ним повинні послідувати інші кроки з імплементації Мінських домовленостей.

"Щоб зробити припинення вогню всеосяжним, стійким і необмеженим, як це було домовлено у Мінську 17 липня, ми повинні рухатися вперед шляхом імплементації інших без пекових положень Мінських домовленостей, передусім, виведення важкого озброєння, іноземних збройних формувань, військової техніки та найманців з території України", - наголосив очільник української місії при ОБСЄ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики