Цензор.НЕТ

25.07.19 19:07

Ветерану-добровольцю Цимбалюку оголосили про підозру за "напад" на "журналіста" сайту "Страна.юа" після фрази "Іди на х#й, бандера"

Учаснику спецоперації з інсценуванням вбивства Аркадія Бабченко Олексію Цимбалюку оголосили про підозру за статтею "погроза журналісту" за словесну перепалку з проросійським пропагандистом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написав ветеран і адвокат Масі Найєм.

Він зазначив: "Сьогодні Олексію Цимбалюку (ієродиякону Аристарху) вручили підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 345-1 КК України (Погроза або насильство щодо журналіста).

Олексій Цимбалюк брав участь у спецоперації СБУ "Вбивство Аркадія Бабченка". Він добре відомий у колах добровольців та активістів: був ієродияконом в УПЦ МП, де отримав ім'я Аристарха, потім перейшов до УПЦ КП, згодом став монахом-відлюдником у Закарпатському скиті, звідки пішов волонтером на війну - служив у волонтерському медбатальйоні "Госпітальєри".

Підозру вручили за перепалку з особою, яка тепер називає себе журналістом "Страна.юа" Владиславом Бовтруком, під час акції на Майдані Незалежності проти реєстрації кандидатами в народні депутати Андрія Клюєва та Анатолія Шарія 02 липня цього року.

До слова, Владислав Бовтрук сам же й розпочав спір, крикнувши Олексію у відповідь на його прохання не провокувати, "Иди на*уй, бандера".

Олексій Цимбалюк прийшов сам до відділку Шевченківського УП ГУ НП в місті Києві по вулиці Прорізній, 12б. І це попри те, що навіть у підозрі вказана інша адреса реєстрації.

Також у відділку поліції Олексієм було заявлено про те, що в діях Владислава Бовтрука він вбачає образу його (Олексія) національної честі та гідності, поєднані з погрозами".

Ветерану-добровольцю Цимбалюку оголосили про підозру за напад на журналіста сайту Страна.юа після фрази Іди на х#й, бандера 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики