Цензор.НЕТ

26.07.19 08:59

Поїздки Медведчука до Путіна мають класифікуватися як речі, які містять ознаки державної зради, - Безсмертний

Очільник партії "Опозиційна платформа - За життя" і кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук та його переговори про обмін полонених в обхід Мінська - це недопрацювання спецслужб і нормативної бази.

Поїздки Медведчука до Путіна мають класифікуватися як речі, які містять ознаки державної зради, - Безсмертний

Про це в ефірі Громадського заявив представник України в робочій підгрупі з політичних питань у Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний, передає Цензор.НЕТ.

"Якщо ми перебуваємо у стані війни з РФ, то на розмову з тих чи інших питань має бути відповідний мандат держави. У Мінськ їздить офіційна делегація. Подібні делегації (Медведчука. - Ред.) мають класифікуватися як речі, які містять ознаки державної зради", - зазначив Безсмертний.

Він вважає, що те, що п'ятий президент Петро Порошенко не ввів закон про правовий режим воєнного стану та закон про оборону, є наслідком відсутності чіткої правової бази щодо питань війни, додав переговорник.

"Тому Служба безпеки та інші служби в дезорієнтації, що їм робити. З мого погляду, ці рішення рано чи пізно будуть ухвалені й ця поведінка буде класифікована як державна зрада або зрада державних інтересів", - зазначив Безсмертний.

За його словами, прихід Медведчука у Верховну Раду може ознаменувати "диверсію на зовнішньополітичному фронті", якщо його призначать, наприклад, заступником голови парламенту, в чиї обов’язки входить представництво України на міжнародному рівні.

Раніше Путін прийняв свого кума Медведчука: "Урегулювання на Донбасі можливе тільки у разі прямого контакту української влади з представниками "ДНР" і "ЛНР""

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики