Цензор.НЕТ

27.07.19 10:00

У зв'язку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України в центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА. КАРТА

У Києві 27 і 28 липня на час проведення загальноміських заходів з нагоди 1031-ї річниці хрещення Київської Русі-України вносяться зміни в роботу наземного громадського транспорту.

У зв'язку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України в центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА. КАРТА

Про це повідомили в КП "Київпастранс", передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КМДА.

Зокрема, 27 липня з початку руху до закінчення заходів на період закриття руху всіх видів транспорту на вул. Трьохсвятительській (на ділянці від Михайлівської пл. до Європейської пл.), вул. Хрещатик (на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до Європейської пл.), Володимирському узвозі (на ділянці від Поштової пл. До Європейської пл.), вул. Грушевського (на відрізку від вул. Цитадельної до Європейської пл.), вул. Івана Мазепи, вул. Лаврській роботу автобусів маршруту №114 буде організовано на ділянках:

- від вул. Милославської до Поштової площі за постійною схемою, далі Боричів узвіз - Поштова площа - вул. Набережно-Хрещатицька, далі за постійним маршрутом (схема додається);

- від залізничного вокзалу "Центральний" - вул. С.Петлюри - бульвар Т.Шевченка - вул. Леонтовича - вул. Б.Хмельницького - вул. Володимирська - Софійська площа.

Читайте також: Поліція готова забезпечити порядок під час масових релігійних заходів у Києві, - Яровий

У звязку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України в центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА 01

Роботу автобусного маршруту №24 буде організовано від залізничного вокзалу "Центральний" до Софійської площі.

У звязку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України в центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА 02

Роботу автобусного маршруту №62 буде організовано від Ботанічного саду до бульвару Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної).

У звязку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України в центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА 03

Роботу автобусів маршруту №55 буде організовано від Дарницької площі до вул. Старонаводницької за власною трасою, далі вул. Генерала Алмазова – бульвар Лесі Українки – вул. Басейна – вул. Еспланадна – вул. Рогнідинська – станція метро "Палац спорту" – вул. Рогнідинська – вул. Шота Руставелі – бульвар Лесі Українки – вул. Генерала Алмазова – вул. Старонаводницька, далі за власним маршрутом.

У звязку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України в центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА 04

Роботу тролейбусів маршруту №38 буде організовано від станції метро "Видубичі" до бульвару Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної).

У звязку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України в центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА 05

Зазначається, що 28 липня від початку руху до закінчення заходів на період закриття руху всіх видів транспорту на вул. Володимирській (на ділянці від вул. Великої Житомирської до вул. Ірининської), Володимирському проїзді, вул. Софійській, вул. Алли Тарасової, вул. Малій Житомирській, Рильському пров., Михайлівському пров., вул. Михайлівській, вул. Костьольній, вул. Трьохсвятительській, вул. Великій Житомирській (на ділянці від вул. Володимирської до вул. Михайлівської) рух громадського транспорту буде організовано:

- тролейбусів маршруту №6  від Мінського масиву до станції метро "Лук’янівська";

- тролейбусів маршруту №№16, 18 відповідно від вул. Академіка Туполєва та вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу;

- автобусів маршруту №24 від Національного музею історії України у Другій світовій війні до Європейської пл.

У звязку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України в центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА 06

Роботу автобусів маршруту №114 буде організовано на ділянках: від вул. Милославської до Європейської пл. і від залізничного вокзалу "Центральний" до б-ру Тараса Шевченка за власною схемою, далі вул. Велика Васильківська – станція метро "Площа Льва Толстого" – вул. Льва Толстого – вул. Володимирська – б-р Тараса Шевченка, у зворотному напрямку за власною схемою.

У звязку зі святкуванням хрещення Київської Русі-України в центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА 07

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики