Цензор.НЕТ

27.07.19 22:26

Російська окупація заважає територіям Донбасу розвиватися разом з Україною, - Волкер

Якби не російська окупація території Донбасу, люди, які живуть там, були б частиною загальної динаміки розвитку України.

Російська окупація заважає територіям Донбасу розвиватися разом з Україною, - Волкер

Про це заявив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер на брифінгу в Києві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Давайте не забувати, що першопричина того, що люди на цих (непідконтрольних українському уряду. – Ред.) територіях страждають, - це російське вторгнення і окупація цих територій. Якби не окупація території Донбасу, люди, які зараз там залишилися, були б частиною тієї загальної динаміки (розвитку -. Ред.) України, яку ми зараз спостерігаємо", - сказав Волкер.

У цьому контексті він висловив сподівання, що шляхом застосування різних механізмів вдасться добитися від Росії розуміння того, що конфлікт на Донбасі – "це не те, що їй потрібно" і що Росія може зробити реальні кроки для поліпшення життя людей на Донбасі.

Нагадаємо, спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер анонсував у понеділок, 29 липня, візит будівельної команди в Станицю Луганську (Луганська обл.) для огляду обсягу робіт з відновлення моста.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики