Цензор.НЕТ

29.07.19 11:53

"Я бачив, як його переповнюють емоції - йому хочеться все змінити", - Безсмертний розповів про зустріч із Зеленським

Політик і дипломат Роман Безсмертний, якого указом президента повернули в політичну підгрупу Тристоронньої контактної групи на переговорах в Мінську розповів про зустріч із Зеленським.

"Я бачив, як його переповнюють емоції - йому хочеться все змінити", - Безсмертний розповів про зустріч із Зеленським

Про це він розповів в інтерв'ю для "LB.ua", інформує Цензор.НЕТ.

"Зустріч відбулася. Ми обмінялися думками. По-перше, я побачив перед собою людину, яка щиро хоче зрозуміти, що таке мінський процес, щиро хоче вирішити цю проблему і вже пробує робити перші кроки. Але далі - стоп. Він розуміє, що треба ще володіти матчастиною. По-друге, у Зеленського є розуміння того, про що я говорив останні чотири роки: головне - це люди. Люди, які всім цим займаються", - зазначив Безсмертний.

Відповідаючи на запитання, чи склалося у нього, враження, що президент не повністю володіє ситуацією, Безсмертний сказав: "Не повною мірою. Так, у нього є внутрішнє бажання вирішити проблему війни. Але для того, щоб її закінчити, потрібні люди, які розуміють, як це можна зробити і кому він доручить це зробити".

"Знаєте, у нього дуже втомлені очі. Я відчув цю колосальну перенасиченість інформацією. Я бачив, як йому важко розкладати все це по поличках. Я бачив, як його переповнюють емоції - йому хочеться все змінити", - сказав дипломат.

Також політик сказав, що якби Зеленський його запитав, що робити в ситуації з ТКГ, він би йому сказав: "Треба сказати: хлопці, мовчіть півроку, почитайте підручники, розберіться в ситуації, організуйте роботу, запросіть для діалогу, поговоріть, як воно має бути зроблено. Вони побігли зараз же говорити, а тут дивишся - а воно не клеїться разом".

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський уповноважив Романа Безсмертного представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи (ТКГ) замість Олександра Моцика.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики