Цензор.НЕТ

30.07.19 18:40

Глава ОАСК Вовк: "Я нікуди не збираюся тікати або переховуватися"

Голова Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павло Вовк заявив, що у зв'язку з розслідуванням Генеральної прокуратури України (ГПУ) можливих зловживань в ОАСК він не збирається ховатися.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Вовк заявив в інтерв'ю "Українським новинам", опублікованому 30 липня.

"Я нікуди не збираюся тікати або переховуватися. Я люблю Україну і готовий юридично захищатися в будь-якому статусі", - сказав він.

Нагадаємо, НАБУ і ГПУ провели обшуки в Окружному адмінсуді Києва. Як пояснили у відомстві, ГПУ в рамках розслідування справ Майдану перевіряла на причетність до скоєння злочинів суддів Окружного адмінсуду Києва.

Пізніше стало відомо, що прокуратура підготувала повідомлення про підозру для керівництва і чотирьох суддів Окружного адміністративного суду Києва за фактами втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

НАБУ опублікувало матеріали негласних слідчих дій, з яких випливало, що Людмила Денісова подала позов про скасування рішень НАЗК проти неї. Суддя Вовк використав цей факт для того, щоб "переконати" Денісову допомогти йому провести нові конкурси на членів ВККС і забезпечити перемогу "потрібних" людей. Денісова "почула" прохання голови ОАСК і переможцем конкурсу став Микола Сірош, який попередньо пройшов співбесіду у Вовка. Після цього був звільнений єдиний члена ВККС, який користувався підтримкою громадськості Андрій Козлов, і на його місце оголошено конкурс.

Сергій Горбатюк заявив, що керівництво ГПУ затягує підписання підозр суддям Окружного адмінсуду.

Ініціатива "Декларація небайдужих" зажадала від Зеленського, СБУ, ВР і Денісової реакції на справу Окружного адмінсуду Києва.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики