Цензор.НЕТ

03.08.19 16:29

Вартість навчання майбутніх депутатів від "Слуги народу" в Трускавці - комерційна таємниця, - Разумков

Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков відмовився розкрити вартість тижневого навчання майбутніх депутатів від своєї політичної сили, зіславшись на комерційну таємницю. Ціна стане відомою з партійного звіту НАЗК.

Вартість навчання майбутніх депутатів від "Слуги народу" в Трускавці - комерційна таємниця, - Разумков

Про це він сказав на брифінгу після зустрічі майбутніх депутатів від "Слуги народу" з президентом Володимиром Зеленським, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Звісно, вартість ми рахували, але я не можу зараз відповісти і озвучити. По-перше, частина коштів - це комерційна таємниця, і всі дізнаються про це під час оприлюднення звіту партії через НАЗК. А крім того, я особисто не займався організаційними питаннями, не формував бюджет цього заходу", - зазначив Разумков.

При цьому він зауважив, що всі майбутні депутати, які наразі навчаються в Трускавці, задоволені.

"На мій погляд, цей захід виконав два ключові завдання, які ставились. Перше - це зробити із 250 осіб команду. І, я думаю, нам це вдалося. І друге - дати їм додаткові знання, які їм обов'язково будуть потрібні у Верховній Раді України ІХ cкликання", - сказав Разумков.

Відповідаючи на запитання про те, чи будуть майбутні депутати від "Слуги народу" здавати іспити після завершення навчання, Разумков сказав, що іспит буде, але не такий, яким всі звикли його бачити, і його результати не оприлюднюватимуться.

"Так званий іспит буде, але він не відбуватиметься у форматі іспиту. Колеги навчались, робили домашнє завдання, зараз їх роботи перебувають на обробці в наших партнерів. І ми отримаємо результати нашого навчання. Але це буде внутрішньопартійною інформацією, і ми її не зможемо оприлюднити", - підкреслив Разумков.

Як повідомлялося, з понеділка цього тижня в Трускавці відбувається навчання для обраних депутатів від "Слуги народу".

У суботу, 3 серпня, з ними провів закриту зустріч президент Володимир Зеленський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики