Цензор.НЕТ

06.08.19 09:42

"Слуга народу" створить для депутатів офіс навчання і розвитку: проводитимуть вебінари та групові заняття

Партія "Слуга народу" вирішила створити "офіс навчання і розвитку для системної роботи депутатів", на базі якого раз на три місяці відбуватиметься навчання.

"Слуга народу" створить для депутатів офіс навчання і розвитку: проводитимуть вебінари та групові заняття

Про це йдеться в повідомленні пресслужби політсили, передає Цензор.НЕТ.

"Ми створюємо партійний офіс навчання і розвитку для системної роботи депутатів. Він буде діяти на постійній основі у форматі вебінарів, тематичних семінарів та групових занять, які будуть проводитись не рідше, ніж раз на три місяці. Освітні програми будуть доступні не тільки для народних депутатів, а й для регіональних представників, майбутніх кандидатів на місцеві вибори. Будемо раді, якщо приклад депутатів "Слуги народу" переймуть і інші політичні партії та державні структури. Детальніше план роботи офісу навчання і розвитку ми представимо на партійному форумі, який відбудеться у вересні-жовтні", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 29 липня в Трускавці в санаторно-готельному комплексі "Ріксос" стартувала тижнева школа "Зе!депутата" для майбутніх депутатів партії "Слуга народу". 4 серпня тиждень навчання обраних депутатів від партії "Слуга народу" завершено, учасники тренінгу повертаються до Києва.

Слуга народу створить для депутатів офіс навчання і розвитку: проводитимуть вебінари та групові заняття 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики