Цензор.НЕТ

07.08.19 17:32

Провадження стосовно Дейнего і Кобцевої відкриті, але їх затримання означало б зрив перемир'я, - СБУ

У Службі безпеки України пояснили, чому терористи Владислав Дейнего та Ольга Кобцева не були затримані на лінії розмежування в Станиці Луганській.

Провадження стосовно Дейнего і Кобцевої відкриті, але їх затримання означало б зрив перемир'я, - СБУ

Про це йдеться в повідомленні на сторінці СБУ у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Поява поблизу КПВВ "Станиця Луганська" "парламентарів" квазіреспубліки є продуманою, свідомою і цілеспрямованою провокацією з боку терористів та їхніх російських кураторів. Затримання Кобцевої та Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир’я", - йдеться в заяві.

В СБУ нагадали, що спецслужба розслідує кримінальні провадження стосовно зазначених учасників незаконних збройних формувань "ЛНР".

"Особи, які посягнули на державний суверенітет, конституційних лад і територіальну цілісність України, відповідатимуть перед законом", - підкреслили в СБУ.

Нагадаємо, 6 серпня, посібники терористів "ЛНР" Владислав Дейнего і Ольга Копцевапересеклі лінію розмежування у Станиці-Луганській і в хамській манері заявили, що їх "влада" повинна поширюватися ще й на територію Щастя.

Провадження стосовно Дейнего і Кобцевої відкриті, але їх затримання означало б зрив перемиря, - СБУ 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики