Цензор.НЕТ

09.08.19 18:11

"Ми не хочемо узурпації, але розуміємо, що це може статися", - обраний нардеп від СН Яременко

Те, що практично вся влада в країні належить одній політичній силі, несе в собі загрозу узурпації влади. А президент Володимир Зеленський найбільше боїться, що депутати почнуть красти.

"Ми не хочемо узурпації, але розуміємо, що це може статися", - обраний нардеп від СН Яременко

Про це обраний депутат ВР від партії "Слуга народу" Богдан Яременко розповів в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

"Ми не хочемо узурпації, але розуміємо, що це може статися. Причому колективна узурпація, узурпація партією, - нічим не краща за індивідуальну. Абсолютна влада, вона ж абсолютно корумпує й абсолютно розбещує", - сказав він.

За словами Яременка, саме тому президент Володимир Зеленський говорить про закон про імпічмент, а партія "Слуга народу" - про зняття недоторканності з депутатів.

При цьому сам Зеленський найбільше боїться, що депутати його політсили почнуть красти.

"Він постійно закликає цього не робити. І говорить про відповідальність за це. Він з різних боків підходить до цієї теми - і постійно до неї повертається. ... Президент просить - іноді дуже емоційно, а іноді - дуже раціонально - утриматися від цього і попереджає, який у нього пряник і який батіг", - пояснив Яременко.

Як "пряник" для чесних нардепів - йдеться про збільшення депутатської зарплати. Втім, конкретні цифри Яременко назвати відмовився.

"Президент намагається всебічно підійти до питання збереження фракції від розтління, зокрема корупційного. І каже, що розуміє: для того, щоб вимагати від людей не продаватися, потрібно говорити про справедливу зарплату", - підсумував він.

Повний текст інтерв'ю з Богданом Яременком читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики