Цензор.НЕТ

10.08.19 10:53

Особисті дані майже 3200 затриманих на протестах у Москві виклали в соцмережі

Анонімний телеграм-канал "Товариш майор" напередодні протестної акції 10 серпня в Москві опублікував таблицю з особистими даними майже 3200 осіб.

Особисті дані майже 3200 затриманих на протестах у Москві виклали в соцмережі

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє російське видання Meduza.

"У базі є дані чотирьох журналістів "Медіазони" і щонайменше двох журналістів "Медузи". Всі вони так чи інакше були присутні на протестних акціях 27 липня і 3 серпня. У базі також є інформація про журналістів "Радіо Свободи" і телеканалу "Дождь". "Медіазона" зазначає, що трьох журналістів, дані яких виявилися в базі, поліція зупинила перед акцією і зобов'язала підписати застереження, переписавши інформацію з паспортів", - йдеться в повідомленні.

Додається, що у файлі є особисті дані затриманих учасників акції 27 липня Самаріддіна Раджабова, Івана Подкопаєва, Олексія Міняйла і Данила Беглєца. Всі вони тепер виступають обвинуваченими у "московській справі" за статтею про масові заворушення.

Таблиця також містить дані на незалежних кандидатів у Мосміськдуму, які закликали влаштовувати акції на їхню підтримку. Серед них, зокрема, Любов Соболь, Іван Жданов, Юлія Галяміна, Дмитро Гудков, Володимир Мілов, Костянтин Янкаускас, Олена Русакова.

Як повідомили в штабі Гудкова, у одного із затриманих у базі зазначено не реальну, а вигадану адресу, яку він навмисно назвав у відділенні поліції замість справжньої.

Дані файлу вказують на те, що його створено 27 липня, а востаннє було відредаговано 9 серпня. У полі "компанія" зазначено: ГУ МВС Росії у м. Москва.

Нагадаємо, з середини липня в Москві відбуваються акції протесту, учасники яких вимагають допустити незалежних кандидатів на вибори в міську думу. Поліція і Росгвардія жорстко розганяють демонстрантів. На двох акціях, що відбулись  27 липня і 3 серпня, затримували не менше тисячі осіб.

Через протестні виступи порушено кілька кримінальних справ: про перешкоджання діяльності московських виборчкомів і "московську справу" про масові заворушення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики