МЗС України висловило протест на візит Путіна до окупованого Криму

8296 60
МЗС України висловило протест на візит Путіна до окупованого Криму

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з неузгодженим із Києвом візитом президента Російської Федерації Володимира Путіна в тимчасово окуповану Росією Автономну Республіку Крим.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті відомства в неділю.

"Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з українською стороною відвіданням 10 серпня 2019 року президентом Російської Федерації Володимиром Путіним тимчасово окупованих територій України - Автономної Республіки Крим і міста Севастополь", - сказано в повідомленні.

"Ця поїздка, як і всі попередні неузгоджені з українською стороною відвідування російськими посадовцями тимчасово окупованого регіону України, є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави", - сказано в повідомленні.

У МЗС зазначили, що продовжують дотримуватися принципової позиції щодо неприпустимості неузгоджених з українською стороною відвідувань російськими посадовцями території України в її міжнародно визнаних кордонах, яка включає АР Крим та місто Севастополь.

"Cпроби російської сторони та російських ЗМІ інтерпретувати такі "візити" як "звичайні" внутрішньодержавні поїздки російських посадовців є нікчемними. Крим і Севастополь є невід'ємною частиною суверенної території України. Жодні вояжі російських посадовців не спроможні змінити визначений Конституцією і законами України статус цих територій, а лише вкотре демонструють нехтування Російською Федерацією загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права, зокрема Статутом ООН, резолюціями Генасамблеї ООН, а також зобов’язаннями РФ за двосторонніми та багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна та Російська Федерація", - підкреслили в МЗС.

Топ коментарі
+15 Полиграф Полиграхович-007
МИД Украины выразил протест на визит Путина в оккупированный Крым - Цензор.НЕТ 5866
показати весь коментар
11.08.2019 10:47
+9 Wolf Larsen 95a6ff16
При порошенко такого не было. МИД Украины выразил протест на визит Путина в оккупированный Крым - Цензор.НЕТ 7133
показати весь коментар
11.08.2019 10:55
+8 Андерсен a4cbf7de
А "визит" граждан Украины в туристических целях оккупированного Крыма, ОРДЛО, страны агрессора и оккупанта, нас значит не смущает в течении всех пяти лет войны. А дип отношения с страной агрессором и оккупантом не смотря на 13 тысяч только погибших. Супер подход. Мир точно сошел с ума, или это только мы потихоньку сходим.
показати весь коментар
11.08.2019 10:55