Цензор.НЕТ

12.08.19 16:31

Труба відкинув звинувачення Порошенка про тиск ДБР на журналістів телеканалу "Прямий"

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що в бюро немає жодної справи, яка б стосувалася діяльності телеканалу "Прямий", його редакційної політики, сплати податків телеканалом, роботи журналістів.

Труба відкинув звинувачення Порошенка про тиск ДБР на журналістів телеканалу "Прямий"

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба у своєму Telegram-каналі, відповідаючи на закиди п'ятого президента України Петра Порошенка про "рейдерське захоплення телеканалу "Прямий", передає Цензор.НЕТ.

Труба запевнив, що в ДБР немає жодної справи, яка б стосувалася діяльності телеканалу, його редакційної політики, сплати податків, роботи журналістів.

"У нас є розслідування щодо можливого ухилення від сплати податків під час продажу цього телеканалу Володимирові Макеєнку. Різниця, здається, очевидна", - пояснив директор ДБР.

Він також зазначив, що слідчі дії в рамках провадження "не перешкоджають діяльності журналістів, і такого ніколи не відбуватиметься".

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко заявив, що його допит як свідка у справі про можливе ухилення від сплати податків під час купівлі каналу "Прямий" є тиском на журналістів і спробою рейдерського захоплення телеканалу, ініціатором якого, на думку п'ятого президента України є Андрій Портнов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики