Зеленський спростив отримання громадянства для політбіженців з РФ та іноземців - захисників України

8054 243
Зеленський спростив отримання громадянства для політбіженців з РФ та іноземців - захисників України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким спростив отримання громадянства України іноземцями та особами без громадянства, які захищали Україну, а також громадянами Росії, які зазнали політичних переслідувань.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідний Указ Президента України №594/2019 від 13 серпня 2019 року оприлюднено на сайті глави держави.

"Декларацію про відмову особи, яка є громадянином Російської Федерації і зазнала переслідувань через політичні переконання у країні своєї громадянської належності, від іноземного громадянства разом із документом, що підтверджує переслідування через політичні переконання (довідка Міністерства закордонних справ України, дипломатичного представництва чи консульської установи України, видана в установленому Кабінетом Міністрів України порядку), – для іноземців, які є громадянами Російської Федерації та зазнали переслідувань через політичні переконання у країні своєї громадянської належності", - йдеться в указі.

Крім того, в указі зазначено, що Кабінету міністрів України тепер необхідно розробити і внести на розгляд Ради проєкт закону України щодо спрощення порядку набуття українського громадянства росіянами, які зазнали політичних переслідувань, іноземцями та особами без громадянства, які проходили (проходять) військову службу за контрактом у Збройних силах України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Топ коментарі
+35 Агамемнон
Приютишь свинособаку и она через очень непродолжительное время будет орать, что это его земля. Ничему наркодолбо_бов история не учит.
показати весь коментар
13.08.2019 12:22
+30 Андрей 8ea0c43a
" Все россияне в гости к нам "

одного российского бычка, который недавно прыгал по машине пятого ПРезидента Украины (наверное на радостях что получил гражданство Украины) в Киеве наверное мало....

Требуется собрать хотя бы батальйон.... ((
показати весь коментар
13.08.2019 12:21
+18 Ivan Nielsen 470d4cef
подвергшихся политическим преследованиям россиян - зебилы , я вас поздравляю. Русский мир идет к вам . Потом снова будет кричать , русских в Украине притескают , путин введите войска ?
показати весь коментар
13.08.2019 12:26