Цензор.НЕТ

16.08.19 13:10

"Бажання в нього є. Але через нестачу поінформованості і знань він постійно переходить на емоції", - Безсмертний про Зеленського

Колишній переговорник від України в Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний заявив, що в президента Володимира Зеленського є бажання чути інших людей, проте він постійно переходить на емоції.

"Бажання в нього є. Але через нестачу поінформованості і знань він постійно переходить на емоції", - Безсмертний про Зеленського

Про це Безсмертний розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Зі спілкування із Зеленським я зрозумів, що бажання в нього є. Але через нестачу поінформованості і знань він постійно переходить на емоції. Розумієте, коли людина говорить, говорить монотонно і раптом переходить на фальцет, то в нього або не вистачає аргументації, або ним заволодівають емоції. Він зривається в голосі", - розповів Безсмертний.

На запитання про те, чи є різкі виступи Зеленського на відкритих нарадах заготовкою, Безсмертний сказав:

"Ні, це не картинне, це ще нерозуміння свого статусу, відповідальності, всієї інформації, і це все перетворюється на комок нервів. А тепер уявіть, що кожного дня до нього заходять десятки людей, які не відповіді приносять, а запитання", - зазначив політик.

Повний текст інтерв'ю читайте тут.

Нагадаємо, 14 серпня Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики