Захист українців в окупованому Криму потрібно посилити новими законами, - представник Президента Кориневич

1229 27
Захист українців в окупованому Криму потрібно посилити новими законами, - представник Президента Кориневич

Уже є сформований пакет законодавчих ініціатив, які необхідні для вирішення проблем громадян України - жителів окупованого Криму.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич.

"Ми працюємо над цим, у нас є дуже хороший пакет ініціатив від громадських неурядових організацій… Ми вважаємо, що він містить багато важливих речей, зокрема щодо спрощення отримання документів і питання кримчан-нерезидентів", - сказав Кориневич.

Він зазначив, що активне лобіювання цих законодавчих ініціатив розпочнуть із початком роботи нового парламенту.

Крім цього, постійний представник Президента України в АРК Антон Кориневич вважає, що необхідно налагодити комунікацію для внесення законодавчих ініціатив, які важливі для Криму і кримчан.

Топ коментарі
+3 Топ Ган
...еще один трускавецкий выпускник... Защиту украинцев в оккупированом Крыму надо усилить новыми законами, - представитель Президента Кориневич - Цензор.НЕТ 6310
показати весь коментар
17.08.2019 13:47
+3 MyronMaG mm
Депутати дилетанти, ОФ-ЗЄ дилетанти, міністрами призначать дилетантів і ООН доведеться на базі України створити світовий навчальний центр(можливо в Трускавці) для адаптації світового смартфонобілізму до викликів майбутнього Нашої Планети. Нью-Васюкі рядом нє стоялі
показати весь коментар
17.08.2019 14:00
+3 gtctd dtfbdqpt
ЛохЄіізм ето 73,22% плюс смартфонізація (кітайскімі гаджетамі) всей страни !
показати весь коментар
17.08.2019 16:15