Цензор.НЕТ

17.08.19 18:40

18 серпня в Одеській області буде оголошено жалобу у зв'язку із загибеллю людей під час пожежі в готелі

В Одеській області неділю, 18 серпня, оголошено днем жалоби у зв'язку із загибеллю людей під час пожежі в готелі "Токіо Стар".

18 серпня в Одеській області буде оголошено жалобу у зв'язку із загибеллю людей під час пожежі в готелі

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в розпорядженні, розміщеному на сайті ОДА.

"У зв'язку з трагедією, яка сталася в Одесі 17 серпня і призвела до загибелі людей, оголосити 18 серпня 2019 року в області днем жалоби за загиблими", - сказано в розпорядженні, підписаному в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації Світланою Шаталовою (документ опублікованой на сайті ОДА).

На всій території області на будівлях держустанов і підприємств у день жалоби приспустять Державний Прапор України.

Нагадаємо, в Одесі в ніч на суботу, 17 серпня, сталася пожежа в готелі "Токіо Стар". Спочатку повідомлялося, що унаслідок пожежі загинули вісім осіб, постраждало 10 осіб. Пізніше на попелищі знайшли тіло ще одного загиблого. Отже, кількість жертв пожежі зросла до 9. За фактом пожежі в Одесі відкрито кримінальне провадження. Поліція розглядає три версії пожежі в одеському готелі, зокрема підпал із метою приховування вбивства. У ДСНС повідомили, що в липні була запланована перевірка готелю, але була змінена форма власності, і представників Держслужби не допустили до перевірки. ДБР порушило щодо співробітників ДСНС в Одеській області кримінальну справу про службову недбалість.

Президент Зеленський, коментуючи трагедію, заявив: "Відповідатимуть не лише безпосередні винуватці пожежі. Відповідатиме Вадим Чорний, власник так званого готелю. Особисто простежу, щоб покарання відповідало нормам закону та вимогам справедливості".

Власник готелю, одеський підприємець Вадим Чорний, заявив, що "сталася катастрофа" і що він готовий нести повну відповідальність у разі встановлення його провини.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив почати масштабні перевірки одеських готелів і санаторіїв. "Власники і керівники таких об'єктів мають нести повну відповідальність за безпеку людей", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики