Цензор.НЕТ

20.08.19 14:34

Щодо "Укроборонпрому" відкрито майже 500 справ про корупцію, лише 2% доходять до суду, - Абромавичус

Нещодавно обраний голова наглядової ради "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус вважає, що компанія має працювати над запобіганням корупції, зокрема шляхом перегляду процесів із закупок.

Щодо "Укроборонпрому" відкрито майже 500 справ про корупцію, лише 2% доходять до суду, - Абромавичус

Про це він заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Абромавичус розповів, що кримінальні справи щодо "Укроборонпрому" є, але вони вкрай рідко доходять до вироку.

"Відкрито майже 500 кримінальних справ щодо "Укроборонпрому" різними структурами і правоохоронними органами. Ефективність невисока - лише 2% доходять до суду. За липень, по-моєму, 23 обшуки в компаніях "Укроборонпрому". Я вважаю, що компанія має працювати над превенцією корупції, зокрема, переглядаючи процеси із закупок тощо", - наголосив Абромавичус.

Також глава наглядової ради концерну вважає, що централізація таких процесів вибудовування єдиних принципів допоможе.

"Потрібно більше публічних комунікацій. Відбувається демонізація, іноді несправедлива, деяких напрямів нашої роботи - і насамперед спецекспортерів", - зазначив він.

"Ми знаємо, що деякі продають на сотні мільйонів доларів товару, але при цьому через нестачу комунікацій, розуміння створюється публічно негативне враження, що кожен там робить щось не зовсім правильно. Тому одна з моїх функцій як людини з бізнесу - правильно прокомунікувати і захистити тих співробітників, які працюють на благо країни, на благо компанії", - зазначив Абромавичус

"Потрібно працювати на превенцію і всіляко допомагати правоохоронним органам, проводячи регулярну роз'яснювальну роботу, що все-таки більшість людей в "Укроборонпромі" працюють на країну, на Збройні сили і роблять правильні речі", - підсумував Абромавичус.

Повний текст інтерв'ю з Айварасом Абромавичусом читайте ТУТ.

Нагадаємо, раніше Айварас Абромавичус заявив, що "Укроборонпром" планує збільшити експорт озброєння вп’ятеро до 2025 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики