Цензор.НЕТ

20.08.19 16:02

Глава Окружного адмінсуду Києва Вовк заявив про складання повноважень: "Я знявся з повноважень з 1 серпня"

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив про складання повноважень.

Глава Окружного адмінсуду Києва Вовк заявив про складання повноважень: "Я знявся з повноважень з 1 серпня"

Про це він сказав під час засідання Вищої ради правосуддя, на яке було винесено питання його тимчасового відсторонення від правосуддя, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.

Глава ВРП запитав Вовка, скільки справ він розглянув цього року. "Близько 50-60", - відповів суддя. За даними представників прокуратури, Вовк ухвалив 68 рішень.

На питання, чому так мало, суддя відповів: "У мене знижений коефіцієнт ... Не можу зараз сказати ... Зараз у відпустці. Я знявся з повноважень з 1 серпня, якщо не помиляюся".

"Я за власним бажанням зняв з себе повноваження голови суду", - повідомив Вовк РБК-Україна.

Також він додав, що йде у відпустку після складання повноважень.

Нового главу ОАСК поки не обрано. Виконувачем обов'язків голови суду призначено Володимира Келеберду.

Нагадаємо, НАБУ і ГПУ провели обшуки в Окружному адмінсуді Києва. Як пояснили у відомстві, ГПУ в рамках розслідування справ Майдану перевіряла на причетність до скоєння злочинів суддів Окружного адмінсуду Києва.

Пізніше стало відомо, що прокуратура підготувала повідомлення про підозру для керівництва і чотирьох суддів Окружного адміністративного суду Києва за фактами втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

НАБУ опублікувало матеріали негласних слідчих дій, з яких випливало, що Людмила Денісова подала позов про скасування рішень НАЗК проти неї. Суддя Вовк використав цей факт для того, щоб "переконати" Денісову допомогти йому провести нові конкурси на членів ВККС і забезпечити перемогу "потрібних" людей. Денісова "почула" прохання голови ОАСК і переможцем конкурсу став Микола Сірош, який попередньо пройшов співбесіду у Вовка. Після цього був звільнений єдиний члена ВККС, який користувався підтримкою громадськості Андрій Козлов, і на його місце оголошено конкурс.

Сергій Горбатюк заявив, що керівництво ГПУ затягує підписання підозр суддям Окружного адмінсуду.

Ініціатива "Декларація небайдужих" зажадала від Зеленського, СБУ, ВР і Денісової реакції на справу Окружного адмінсуду Києва.

Вовк вважає, що аудіозаписи Національного антикорупційного бюро нібито з його голосом у справі про можливе втручання суду в роботу держорганів, змонтовані, а розмови спотворені.

До того ж, Вовк переконаний, що нинішнє керівництво країни в особі президента Володимира Зеленського та його команди не має стосунок до обшуків у суді і кримінального переслідування суддів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики