Цензор.НЕТ

21.08.19 10:19

Мойсюк очолить десантно-штурмові війська замість обраного в Раду Забродського, - Полторак

Генерал-майора Євгена Мойсюка призначено командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил України замість обраного в Раду Михайла Забродського.

Мойсюк очолить десантно-штурмові війська замість обраного в Раду Забродського, - Полторак

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив Міністр оборони Степан Полторак.

"За результатами проведення позачергових виборів народних депутатів України, командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського прикомандировано до Верховної Ради України", - йдеться в повідомленні.

Міністр оборони подякував генералу Забродському за службу і побажав йому звершень на законодавчій ниві.

Також Полторак призначив генерал-майора Євгена Мойсюка командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ.

"Вітаю з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-майора Євгена Мойсюка! Він неодноразово проявляв героїзм та мужність під час захисту територіальної цілісності України, тож переконаний - його досвід дозволить розвивати та зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ. Бажаю витримки, наснаги та мудрості під час прийняття рішень!" - заявив Полторак.

Нагадаємо, генерал-лейтенант Михайло Забродський - Герой України, учасник російсько-української війни з її перших днів. Командував 95-ю аеромобільною бригадою.

Зі свого боку головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив, що першим заступником командувача ДШВ також призначений полковник Олексій Шандар.

"Мойсюк і Шандар - кадрові офіцери довоєнної школи, генералів отримали під час війни, їх добре знають в армії, вони служили в командуванні ДШВ. Багато людей в армії говорять про Мойсюка та Шандара зі щирою повагою, генеральські погони для них не перетворилися на корони" , - зазначає Бутусов.

Бутусов вважає, що якихось революційних змін від них чекати не варто. Комплектація особовим складом поставлена ​​однією з головних проблем перед новим керівництвом, за даними джерел Цензор.НЕТ.

"Побачимо, чи зможуть забезпечити Мойсюк із Шандаром приплив добровольців. Виклик не простий, тим більше, якщо згадати ситуацію у 81-й бригаді, якою раніше командував Мойсюк", - підсумував головред Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Мойсюк очолить десантно-штурмові війська замість обраного в Раду Забродського, - Полторак 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики