Цензор.НЕТ

21.08.19 16:43

У мене немає жодного особистого негативу до Ситника, виключно претензії службового характеру, - Луценко

За словами Генерального прокурора Юрія Луценка, у нього немає жодного особистого негативу стосовно директора НАБУ Артема Ситника.

У мене немає жодного особистого негативу до Ситника, виключно претензії службового характеру, - Луценко

Про це генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"У НАБУ на мене було 15 проваджень, потім 5, потім 0, потім знову 10. Це нормальне явище, кожного з нас під лупою перевіряють. Перевіряти законність дій керівників правоохоронних структур потрібно, і це нормальне явище. До Ситника у мене є претензії виключно службового характеру. А як до людини я ставлюся до нього з розумінням. Мені здається, його найбільший недолік у тому, що він не може працювати в команді. От не може - і все. Тому в секторі ГПУ-МВС-СБУ є 3000 вироків щодо корупції і 4 мільярди доларів конфіскату. А в секторі НАБУ-САП нуль вироків", - сказав він.

Луценко зазначив, що закон забороняє йому давати будь-які вказівки (і навіть отримувати інформацію) про справи НАБУ. Зокрема і від САП.

Також Луценко заявив, що "останні" подвиги "Ситника і Горбатюка" - явне бажання здійснювати свою діяльність без будь-якого нагляду.

"Відповідно до закону, тільки САП - і більше ніхто! - може здійснювати нагляд за детективами НАБУ. Якщо в групі прокурорів немає прокурора САП - це червона лампочка: в країні діє позазаконний механізм! Наступним кроком буде спільна група НАБУ і пожежників. Без будь-якої судової перспективи, але з великим політичним розголосом", - розповів прокурор.

Повний текст другої частини інтерв'ю з Юрієм Луценком читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики