Цензор.НЕТ

21.08.19 23:27

Зеленський затвердив новий склад комісії про помилування

Указом президента Зеленського скасовано попередні Укази про комісію з помилування (1999) і про призначення складу комісії (2018 г.). Указ відображає також технічні зміни - перейменування Адміністрації президента в Офіс президента. Також президент Володимир Зеленський затвердив новий склад комісії при президентові з питань помилування на чолі з керівником апарату Офісу президента Олексієм Дніпровим.

Зеленський затвердив новий склад комісії про помилування

Як передає Цензор.НЕТ, відповідний указ №615 опубліковано на сайті президента в середу, 21 серпня.

Зеленський також призначив заступниками голови комісії виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Павличенка і заступника керівника департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород - керівника управління з питань помилування Офісу президента Івана Пуховця.

До складу також увійшли виконавчий директор громадської організації Експертний центр з прав людини Юрій Бєлоусов, начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби Олександр Крикушенко, заступник міністра юстиції - уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина, голова правління Міжнародної громадської організації Міжнародне товариство прав людини - Українська секція Андрій Сухоруков.

Секретарем комісії затверджено головного консультанта управління з питань помилування департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород Офісу президента Олександра Марченка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики