Цензор.НЕТ

22.08.19 07:32

Повернення Україні Криму, припинення боїв на Донбасі і звільнення в'язнів Кремля стане сигналом готовності РФ знову посісти місце в G8, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що повернення Україні Криму, припинення боїв на Донбасі та звільнення політв'язнів і захоплених моряків стане сигналом готовності РФ до повернення в G8.

Повернення Україні Криму, припинення боїв на Донбасі і звільнення в'язнів Кремля стане сигналом готовності РФ знову посісти місце в G8, - Зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Президент зазначив, що з березня 2014 року, після призупинення участі Росії в G8, нічого не змінилося: "Український Крим і надалі окупований, український Донбас і досі страждає від війни".

"Повернення окупованого Криму, припинення бойових дій на Донбасі та звільнення понад 100 політичних в'язнів і українських моряків, яких утримує Кремль, буде справжнім серйозним сигналом світові про те, що Росія готова знову зайняти своє місце у порядку денному високої дипломатії", - написав Зеленський.

"Вдячний тим країнам, котрі послідовно підтримують Україну у відстоюванні нашої територіальної цілісності та суверенітету", - додав глава держави.

Нагадаємо, Емманюель Макрон 19 серпня провів зустріч із російським колегою Володимиром Путіним у Франції. За підсумками, зокрема, він заявив, що питання повернення до формату "Великої вісімки" і нормалізації відносин між Росією та ЄС залежить від урегулювання ситуації на сході України.

Повернення Україні Криму, припинення боїв на Донбасі і звільнення вязнів Кремля стане сигналом готовності РФ знову посісти місце в G8, - Зеленський 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики