Цензор.НЕТ

22.08.19 15:19

МЗС України не опускатиметься до бульварного рівня представників МЗС РФ, - Зеленко щодо звернення Захарової до Зеленського

МЗС України не реагуватиме на хамські висловлювання представника МЗС РФ Марії Захарової, яка розкритикувала раніше пропозицію Президента України Володимира Зеленського щодо звільнення полонених і повернення Криму.

МЗС України не опускатиметься до бульварного рівня представників МЗС РФ, - Зеленко щодо звернення Захарової до Зеленського

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в коментарі УНІАН повідомила речниця МЗС Катерина Зеленко.

Так, на запитання, чи реагуватиме МЗС на образливі коментарі спікера МЗС РФ Марії Захарової, Зеленко відповіла: "У МЗС України знають, що таке висока дипломатія, тому у своїх коментарях не будуть опускатися до бульварного рівня та хамства речників російського МЗС".

Нагадаємо, речниця МЗС РФ Марія Захарова заявила, що заява Президента України Володимира Зеленського щодо можливого повернення Росії в G8 є неграмотною та безглуздою.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив: "Повернення Україні Криму, припинення боїв на Донбасі і звільнення в'язнів Кремля стане сигналом готовності РФ знову посісти місце в G8". У відповідь Росія назвала заяву Зеленського щодо звільнення полонених і повернення Криму "безглуздим набором літер".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики