Цензор.НЕТ

23.08.19 08:54

19 осіб, серед них двоє дітей, отруїлися морепродуктами в Бердянську

Причиною масового отруєння 19 жителів і гостей курортного міста Бердянськ (Запорізька обл.), які вживали морепродукти з місцевого ринку, став галофільний вібріон і кишкові інфекції умовної патогенної флори.

19 осіб, серед них двоє дітей, отруїлися морепродуктами в Бердянську

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомила державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр".

За даними медиків, в період з 16 до 19 серпня в Бердянську стався масовий спалах кишкових інфекцій - по медичну допомогу з симптомами отруєння звернулися 19 осіб, серед них двоє дітей.

Встановлено, що 17 постраждалих вживали морепродукти - креветки, мідії та рапани, придбані на ярмарку "Традиційний" на пр. Східний у Бердянську. Ще двоє людей отруїлися морепродуктами, купленими на інших ринках міста.

За результатами лабораторного дослідження, у 8 з 19 отруєних підтверджена галофільна інфекція, викликана галофільним вібріоном, що мешкає в солоних водоймах.

Ще у чотирьох осіб виявлені кишкові інфекції, пов'язані з умовно-патогенною флорою. Діагноз ще п'яти постраждалим встановлюється.

За фактом масового спалаху кишкової інфекції Бердянська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики