Цензор.НЕТ

23.08.19 10:44

"Укрзалізниця" вводить систему опитувань серед пасажирів щодо якості послуг

"Укрзалізниця" з метою імплементації директив Європейського Союзу проведе опитування серед пасажирів щодо їхньої задоволеності якістю послуг.

"Укрзалізниця" вводить систему опитувань серед пасажирів щодо якості послуг

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні пресслужби УЗ в п'ятницю. Компанія, яка здійснюватиме опитування, буде визначена через систему ProZorro.

"До анкетування будуть залучені понад 20 тис. клієнтів "Укрзалізниці" по всій території України. Опитування проходитиме на залізничних вокзалах, в нічних і денних поїздах за єдиною анкетою та методологією, використовуваною в ЄС", - зазначається в повідомленні.

В "Укрзалізниці" сподіваються, що результати опитувань допоможуть зрозуміти, що є найбільш критичним у пасажирських перевезеннях і куди насамперед потрібно спрямувати зусилля. Проведення опитувань на регулярній основі, на думку компанії, дозволить відстежувати ефективність реалізованих заходів у напрямку поліпшення якості послуг.

У літньому сезоні "Укрзалізниця" щодня перевозить близько 141 тис. пасажирів, що більш як на 20% перевищує весняний показник.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики