Цензор.НЕТ

26.08.19 22:10

США цілком задоволені "нормандським форматом", але взяли б участь і в інших зустрічах, - Волкер

Виконання Росією Мінських домовленостей залежить не стільки від формату переговорів, скільки від політичної волі Кремля. США підтримують будь-які інші зустрічі й готові взяти в них участь.

США цілком задоволені "нормандським форматом", але взяли б участь і в інших зустрічах, - Волкер

Про це в ексклюзивному інтерв’ю "Прямому" розповів спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер, передає Цензор.НЕТ.

"Нормандський формат – це Франція, Німеччина, Україна та Росія. Представники цих країн зустрічаються, і ось навіть нещодавно була така зустріч, і ми пильно стежимо за тим, які ці зустрічі проходять. Ми спілкуємося і з українськими колегами і з французькими і з німецькими. Я завжди казав, що справа не в форматах, а в політичній волі Росії виконати Мінські домовленості. Ось що нам треба забезпечити. Пан Зеленський, і деякі інші політики, почали говорити про те, що, можливо, для цього, варто спробувати інші формати. Ми не підганяємо нікого і ми цілком задоволені Нормандським форматом, але якщо будуть якісь інші зустрічі - ми із задоволенням візьмемо участь в них, і підтримаємо ці спроби" - сказав спецпредставник Держдепу США.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики