Цензор.НЕТ

27.08.19 17:17

РФ перекрила ділянку в Чорному морі, що може ускладнити Україні проведення ракетних стрільб

До чергових ракетних стрільб України на півдні Одеської області Росія підготувала провокацію з метою ускладнення чергового етапу випробувань вітчизняних ракетних комплексів.

На час ракетних стрільб РФ перекрила прилеглу до району пусків морську ділянку в Чорному морі, повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на морський припис 352/19 і відповідні повідомлення NOTAM, передає Цензор.НЕТ.

"Згідно з повідомленнями NOTAM A2762/19 і A2761/19 у п'ятницю і суботу (30 і 31 серпня 2019 року) пройдуть ракетні пуски на півдні Одеської області. У цей час буде обмежено доступ до мисів "Калфа" і "Льодовики" і до 1-10 кілометрів морської коси від населеного пункту Лебедівка Татарбунарського району", - йдеться в повідомленні.

На час ракетних стрільб Росія морським приписом 352/19 перекрила прилеглий до закритого повітряного простору район Чорного моря з 29 по 31 серпня 2019 року. Відповідно до припису 352/19 перекритий Росією район буде небезпечний для плавання 29, 30 і 31 серпня з 3:00 ночі до 20-ї години дня.

РФ перекрила ділянку в Чорному морі, що може ускладнити Україні проведення ракетних стрільб 01

РФ перекрила ділянку в Чорному морі, що може ускладнити Україні проведення ракетних стрільб 02
РФ перекрила ділянку в Чорному морі, що може ускладнити Україні проведення ракетних стрільб 03

Офіційне трактування російського припису - для проведення ракетних стрільб.

Зазначається, що таким чином Росія вже здійснювала перепони під час міжнародних навчань Sea Breeze-2019, коли перед стартом морських маневрів перекрила одну із запланованих для морських стрільб локацій у Чорному морі.

На відміну від попередньої провокації, зараз у Чорному морі перекрито район разом із рекомендованими шляхами для цивільного судноплавства.

Як повідомлялося, 23 липня в районі н.п. Лебедівка Одеської області відбувся черговий етап випробування ракет реактивної системи залпового вогню "Вільха" зі збільшеною дальністю ураження. "Вільха" - розробка конструкторів державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Виробництво ракет здійснюватиметься в Україні по замкнутому циклу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики