Цензор.НЕТ

27.08.19 20:45

Рівень довіри до поліцейських три останні роки стабільний, а до інших правоохоронців - стабільно зростає, - МВС. ІНФОГРАФІКА

Уже три роки поспіль простежується поступове зростання довіри громадян до поліцейських сил порівняно з міліцейською правоохоронною системою.

Рівень довіри до поліцейських три останні роки стабільний, а до інших правоохоронців - стабільно зростає, - МВС. ІНФОГРАФІКА

Такі дані надають результати соціологічних досліджень, зокрема авторитетних фахівців-соціологів Центру ім. Разумкова проведеними в лютому 2019-го, червні 2018-го і в жовтні 2017 року, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС України.

37,8% українців довіряють Національній поліції. У 2014 міліціонерам довіряло лише 5%.

Останнє соціологічне опитування проводилося в лютому 2019 року. За його результатами найбільший рівень довіри громадян з органів системи МВС - у Державної служби з надзвичайних ситуацій (61%). Державній прикордонній службі довіряють 52%, Національній гвардії України - 50%, Департаменту патрульної поліції - 40,4%. Якщо порівнювати з результатами соцопитування, проведеного в 2018 році, рівень довіри до патрульних поліцейських збільшився на 5,2%.

Рівень довіри до поліцейських три останні роки стабільний, а до інших правоохоронців - стабільно зростає, - МВС 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики