Цензор.НЕТ

27.08.19 22:24

70 керівних посад парламентських комітетів у "Слуги народу", ОПЗЖ - 15, "Батьківщина" -15, "Голос" - 13, "ЄС" - 4

На підготовчому засіданні перед першою сесією нового скликання ВР було затверджено склад та керівництво парламентських комітетів. Абсолютну більшість керівних посад у комітетах отримали представники "Слуги народу".

70 керівних посад парламентських комітетів у "Слуги народу", ОПЗЖ - 15, "Батьківщина" -15, "Голос" - 13, "ЄС" - 4

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ

Так Бюджетний комітет Ради 9-го скликання очолить Юрій Арістов зі "Слуги народу". Перший заступник - Іван Крулько з "Батьківщини", заступники - Трухін, Копачук, Гевко. Секретар комітету - Цабаль з "Голосу".

Про це на засіданні підготовчої групи повідомив Дмитро Разумков.

ЄС пропонувала на посаду заступника в цей комітет Олексія Гончаренка.

Комітет з питань аграрної політики очолить Микола Сольський зі "Слуги народу", його першим заступником буде Іван Кириленко з "Батьківщини", секретарем Іван Чайківський, позафракційний.

Комітетом з антикорупційної політики керуватиме Анастасія Красносільська ("СН"), перший заступник Ярослав Юрчишин ("Голос"), секретар - Михайло Цимбалюк ("Батьківщина").

Комітет з питань економічного розвитку очолить Дмитро Наталуха зі "Слуги народу", перший заступник Сергій Тарута ("Батьківщина"), заступники Киселевський і Підласа ("СН"), секретар Ярослав Рущишин ("Голос").

Комітет гуманітарної політики очолить Олександр Ткаченко ("СН"), перший заступник - Ірина Констанкевич (мажоритарниця), заступники - Євгенія Кравчук, Микита Потураєв, Гео Лерос ("СН"), секретар - Олександр Абдуллін ("Батьківщина").

ЄС пропонувала на посаду заступника Миколу Княжицького.

Комітет екологічної політики очолить Олег Бондаренко ("СН"), його першим заступником буде Степан Івахів, секретарем - Олександр Фельдман з ОПЗЖ.

Комітет з енергетики та ЖКГ очолить Андрій Герус СН, його першим заступником буде Олексій Кучеренко ("Батьківщина"), заступником Юрій Іоффе з ОПЗЖ, секретарем Юрій Шаповалов.

Комітетом з охорони здоров'я керуватиме Михайло Радуцький ("СН"), першим заступником буде Валерій Дубіль ("Батьківщина"), секретарем Яна Зінкевич з "ЄС".

Комітет зовнішньої політики очолить Богдан Яременко ("СН"), його першим заступником буде Григорій Немиря ("Батьківщина"), заступниками Марина Бардіна та Юлія Льовочкіна, секретарем Соломія Бобровська ("Голос").

Комітет з питань молоді та спорту очолить Андрій Кожем'якін ("Батьківщина"), першим заступником у нього буде Жан Беленюк, заступниками - Костюк і Мокан зі "СН", секретарем - Григорій Суркіс з ОПЗЖ.

Комітет з питань євроінтеграції очолить Іванна Климпуш-Цинцадзе ("ЄС"), першим заступником у неї буде Вадим Галайчук, заступником Марія Мезенцева (СН) та Олег Волошин (ОПЗЖ), секретарем - Євгеній Яровенко ("Батьківщина").

Олександр Завітневич (чоловік однокласниці президента Зеленського) очолить комітет із нацбезпеки, його першим заступником стане Михайло Забродський з "ЄС", заступниками Мар'яна Безугла та Юрій Мисягін ("СН"), секретар - Костенко Роман ("Голос").

Комітет з організації державної влади, місцевого самоврядування очолить Андрій Клочко ("СН"), першим заступником буде Роман Лозинський ("Голос"), заступниками Олена Шуляк, Аліна Загоруйко, Олександр Качура ("СН"), секретар Дмитро Ісаєнко (ОПЗЖ).

Комітетом з питань освіти керуватиме Дмитро Бабак, першим його заступником буде Олександр Лукашев з ОПЗЖ, секретарем Наталія Піпа ("Голос").

Комітет з питань правової політики очолить Ірина Венедиктова ("СН"), її першим заступником буде Василь Німченко з ОПЗЖ, секретарем - Олег Макаров ("Голос").

Комітет з прав людини і реінтеграції окупованих територій очолить позафракційний Валерій Лубінець, його першим заступником буде Максим Ткаченко з "СН", секретарем Рустем Умєров ("Голос").

Комітетом з питань регламенту керуватиме Сергій Кальченко ("СН"), перший заступник - Андрій Пузійчук ("Батьківщина"), секретарем буде Михайло Папієв (ОПЗЖ).

Денис Монастирський ("СН") очолить комітет правоохоронної діяльності, його першим заступником буде Андрій Осадчук ("Голос"), одним із заступників Григорій Мамка з ОТЗЖ, секретарем - позафракційний Сергій Мінько.

Комітет з питань свободи слова очолить Нестор Шуфрич з ОПЗЖ, його першим заступником стане Альона Шкрум ("Батьківщина"), секретарем - Сергій Швець ("СН").

У комітеті з питань соціальної політики головуватиме Галина Третьякова ("СН"), першим заступником буде Анжеліка Лабунська ("Батьківщина"), заступником - Вадим Струневич ("СН") і Наталія Королевська, секретарем - позафракційний Микола Бабенко.

Комітет транспорту й інфраструктури очолить Володимир Крейденко ("СН"), першим заступником буде Юлія Клименко, одним із заступників Микола Тищенко ("СН"), секретарем - позафракційний Геннадій Вацак.

Комітет з питань фінансів очолить Данило Гетманцев ("СН"), першим заступником буде Ярослав Железняк ("Голос"), одним із заступників Олександр Дубинський, секретарем Ігор Палиця.

Комітетом із цифрової трансформації керуватиме Михайло Крячко ("СН"), першим заступником буде Кіра Рудик з "Голосу", секретарем - Сергій Ларін з ОПЗЖ.

За підрахунками Ірини Геращенко "Слуга народу" отримала 70 керівних посад у комітетах, ОПЗЖ - 15, Голос - 13, "Батьківщина" - 15, ЄС - 4.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики