Цензор.НЕТ

28.08.19 00:05

У Німеччині затримали росіянина, який застрелив ветерана чеченського опору РФ Хангошвілі

У Берліні поліція затримала 49-річного росіянина, який застрелив громадянина Грузії Зелімхана Хангошвілі, що командував загоном чеченців під час другої Чеченської війни.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє BBC.

Хангошвілі, який є уродженцем Чечні, застрелили 23 серпня в берлінському парку. Під час другої Чеченської війни убитий воював проти російської армії на боці Чеченської Республіки Ічкерія разом з Асланом Масхадовим і Шамілем Басаєвим.

За даними видання Bild, вбивця, якого одразу затримали правоохоронці - Вадим Сергійович із Сибіру. Однак німецькі правоохоронці вважають, що у нього може бути підроблений паспорт. Сам затриманий провину не визнає і відмовляється говорити про свої мотиви.

Як зазначає Spiegel, уряд Німеччини уважно спостерігає за цим розслідуванням, тому що є всі підстави вважати, що йдеться про замовне вбивство, а замовники ймовірно з Росії, як і в низці подібних випадків, зокрема з отруєнням Скрипалів у Великій Британії.

Брат загиблого Зураб Хангошвілі заявив в інтерв'ю благодійній чеченській організації "Вайфонд", що замовником вбивства є ФСБ Росії.

На сторінці загиблого в Facebook опублікували його фото, ймовірно, з часів Чеченської війни.

У Німеччині затримали росіянина, який застрелив ветерана чеченського опору РФ Хангошвілі 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики