Цензор.НЕТ

28.08.19 21:11

Зміна запобіжного заходу відбулася в рамках підготовки до обміну "35 на 35" і за згодою самого Вишинського, - Сарган. ДОКУМЕНТ

Головного редактора "РИА Новости-Україна" Кирила Вишинського звільнили з-під варти в рамках процесу з обміну утримуваними особами.

Про це написала спікер генпрокурора Лариса Сарган, інформує Цензор.НЕТ.

"Зміна запобіжного заходу Вишинського відбулася в рамках підготовки до обміну "35 на 35" і за згодою самого Вишинського", - йдеться в повідомленні.

Зміна запобіжного заходу відбулася в рамках підготовки до обміну 35 на 35 і за згодою самого Вишинського, - Сарган 01

Сарган також оприлюднила фотокопію заяви Вишинського, в якій він дає добровільну згоду на участь у "взаємному звільненні осіб" і підтверджує готовність виїхати за межі України.

Зміна запобіжного заходу відбулася в рамках підготовки до обміну 35 на 35 і за згодою самого Вишинського, - Сарган 02

Зміна запобіжного заходу відбулася в рамках підготовки до обміну 35 на 35 і за згодою самого Вишинського, - Сарган 03
Фото: twitter.com/SarganLarysa

Нагадаємо, 15 травня СБУ спільно з прокуратурою АР Крим розкрила діяльність мережі підконтрольних РФ медіаструктур. Також було затримано керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського. Під час обшуку в нього були виявлені російські державні нагороди та паспорт громадянина РФ. Проти Вишинського відкрито кримінальне провадження за статтею "Державна зрада"

17 травня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід Вишинському у вигляді арешту на 2 місяці. 1 червня Вишинський під час засідання суду заявив, що виходить з українського громадянства і вважає себе громадянином РФ. 7 червня співробітники Служби безпеки України під час обшуку банківського сейфу К.Вишинського виявили понад $ 200 тис., пістолет "Браунінг 1906" і прямий трудовий договір між фігурантом справи і МІА "Россия Сегодня".

10 січня 2019 року досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо Вишинського завершено. 26 березня суд продовжив арешт Вишинського до 24 травня.Суд у справі Вишинського розпочався 4 квітня.

19 липня суд продовжив арешт пропагандиста Вишинського до 19 вересня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики