Цензор.НЕТ

29.08.19 09:09

Жителі окупованого Армянська знову скаржаться на викиди з "Кримського титану"

Жителі окупованого Армянська знову скаржаться на подразнення слизових, алергію, олійно-іржавий наліт на металевих поверхнях.

Жителі окупованого Армянська знову скаржаться на викиди з "Кримського титану"

Попри те, що містяни скаржаться на задуху вночі, моніторинг викидів з кислотонакопичувача "Кримського титану" проводиться лише вдень, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо.

За словами депутата так званої міської ради Армянська Віктора Мохова, ситуація погіршилася у середині серпня, коли на півночі Криму була нестерпна спека. Він зазначає, що викидів менше, аніж минулого року, але вони добре відчуваються. Люди скаржаться на задуху, подразнення слизових, алергію.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2018 року з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини. Прикордонники Херсонського загону виявилиперевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

У червні 2019 року жителі Армянська знову скаржилися на погане самопочуття і пов'язували це з погіршенням екологічної обстановки в місті. На початку серпня фахівці Гідрометцентру зафіксували підвищений рівень забруднення повітря в окупованих Армянську і Красноперекопську.

Завод "Кримський титан" почав роботу ще в 1971 році, а на початку 2000-х перейшов під контроль компанії Groop DF Дмитра Фірташа. Головним напрямком підприємства є виробництво діоксиду титану - речовини, що застосовується в лакофарбовій, гумотехнічної промисловості, при виробництві пластмас і в багатьох інших галузях.

У 2014 році, після окупації Криму Росією, Дмитро Фірташ змінив структуру управління заводом. У жовтні Group DF передала ПрАТ "Кримський титан" російському дочірньому підприємству ТОВ "Титанові інвестиції". У 2015 році ПрАТ "Кримський титан" був перейменований в "Юкрейніан кемікал Продактс".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики