Цензор.НЕТ

29.08.19 11:52

Першим рішенням наступної сесії ВР має бути фінальне затвердження зняття депутатської недоторканності, - Герус

Депутат ВР від фракції "Слуга народу", представник президента в Кабінеті Міністрів Андрій Герус заявив, що першим рішення наступної сесії парламенту має бути фінальне затвердження зняття депутатської недоторканності.

Першим рішенням наступної сесії ВР має бути фінальне затвердження зняття депутатської недоторканності, - Герус

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив журналістам у кулуарах парламенту.

"Це зміни до Конституції, тому нашим першим рішенням наступної сесії має бути фінальне затвердження зняття депутатської недоторканності", - сказав Герус.

Також він зазначив, що сьогодні готовий проголосувати за перше рішення про зняття депутатської недоторканності, яке буде винесено до зали.

Крім того, він допустив, що в четвер може бути поставлено на голосування закон про імпічмент.

Нагадаємо, 20 вересня 2018 року Верховна Рада прийняла постанову про подальшу роботу над законопроєктом про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів (№ 7203/П1). Низка парламентських комітетів мають опрацювати пропозиції та поправки до відповідного законопроєкту.

Того ж дня депутати не підтримали проєкт постанови № 6773/П1, що стосується подальшої роботи над законопроєктом у частині скасування депутатської недоторканності № 6773, який ініціювали понад 150 депутатів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики