Цензор.НЕТ

29.08.19 12:38

"Слуга народу" розглядає лише кандидатуру Гончарука на посаду прем'єра, - Гетманцев

Партія "Слуга народу" розглядає кандидатуру заступника голови Офісу Президента України Олексія Гончарука на посаду прем'єр-міністра країни, переконаний народний депутат від цієї політичної сили Данило Гетманцев.

"Слуга народу" розглядає лише кандидатуру Гончарука на посаду прем'єра, - Гетманцев

"Я переконаний, що ми будемо розглядати цю кандидатуру", - сказав він журналістам, відповідаючи на запитання, чи висуватимуть Гончарука на посаду прем'єра, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

На уточнювальне питання, чи є він єдиною кандидатурою, Гетманцев відповів: "Наскільки я знаю, так".

Олексій Гончарук, 1984 р.н., доктор філософії в галузі права, закінчив Національну академію державного управління при президенті України. Після цього очолював юридичний відділ компанії PRIOR-Invest, був арбітражним керуючим, засновником і керуючим партнером Юридичної фірми "Constructive Lawyers", очолював "Асоціацію допомоги постраждалим інвесторам", ТОВ "Перша Українська Індустріально-Інвестиційна Компанія" Офіс ефективного регулювання (BRDO), був головою третейського суду при ВГО "Союз інвесторів України".

У 2014 році вступив у партію "Сила людей". Працював позаштатним радником ексміністра екології та природних ресурсів, а також радником першого віцепрем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

У травні 2019 року призначений на посаду заступника голови адміністрації президента України, пізніше - Офісу Президента України, де відповідає за блок економічного розвитку і продовження реформ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики