Цензор.НЕТ

29.08.19 13:01

"Він хоче, а нам однаково", - Арахамія про Шуфрича на чолі комітету ВР з питань свободи слова

Народний депутат від "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що президентська партія погодилася на кандидатуру депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Нестора Шуфрича на посаду голови комітету з питань свободи слова, тому що він йде за квотою опозиції.

"Він хоче, а нам однаково", - Арахамія про Шуфрича на чолі комітету ВР з питань свободи слова

Про це повідомляє Укрінформ, передає Цензор.НЕТ.

"Слухайте, у нас є квотний принцип, щось же треба віддавати опозиції. Вони самі делегують, це не ми кажемо, що давайте буде Шуфрич чи Рабінович, чи Медведчук. Вони кажуть, що ми бачимо таку людину. Ми можемо сказати тільки те, що ми вам віддаємо цей комітет, беріть і делегуйте. Тобто ви маєте питання про Шуфрича адресувати ОПЗЖ - це їхня квота і вони фактично делегували особу. Ми погодилися, тому що там був такий список, чесно кажучи, Шуфрич не така вже й погана людина", - сказав Арахамія.

"Він же хоче про свободу слова казати, давайте подивимося, як він це робитиме. Він дуже хоче, а нам однаково", - зазначив Арахамія.

Нагадаємо, 27 серпня підготовча депутатська група затвердила кандидатів на посади голів парламентських комітетів. За результатами засідання, комітет з питань свободи слова має очолити представник "Опозиційної платформи - За життя" Нестор Шуфрич. На знак протесту "Європейська Солідарність" і "Батьківщина" відкликали представників з комітету свободи слова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики