Цензор.НЕТ

29.08.19 14:39

"Батьківщина" не в опозиції до більшості в Раді, але є червоні лінії, - Тимошенко

Фракція "Батьківщини" не переходить в опозицію, хоча і не увійшла до парламентської більшості.

"Батьківщина" не в опозиції до більшості в Раді, але є червоні лінії, - Тимошенко

Про це журналістам сказала лідерка фракції Юлія Тимошенко, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні підтримка незалежності України людьми рекордна і досягла показників 1991 року. Тому фракція "Батьківщини" вирішила, що ми не переходимо в опозицію. Ми будемо працювати поза більшістю, але підтримаємо будь-які рішення і законопроєкти, спрямовані на благо України", - сказала вона.

Водночас Тимошенко окреслила червоні лінії, через які "Батьківщина" не буде переступати "і зробить все для того, щоб інші їх не переступали".

Перша з них - питання миру. На думку Тимошенко, він має бути досягнутий без капітуляції і здачі інтересів України. Друге - підтримка української культури, духовності і мови, де, як вважає Тимошенко, відкат не допустимий.

Також вона заявила, що буде боротися з повсюдною бідністю.

Третьою червоною лінією Тимошенко назвала ринок землі. "Батьківщина" виступає проти хаотичного її продажу. Також вона підкреслила, що стратегічні державні підприємства повинні залишатися у власності народу України.

Остання червона лінія - це розслідування корупційних справ. "Ми як фракція будемо уважно стежити за тим, як розслідуються корупційні справи попередніх керівників держави і наскільки ефективно буде йти боротьба".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики