Цензор.НЕТ

29.08.19 22:50

Арахамія: Моя мрія - максимум через рік зробити можливим дистанційне голосування в Раді

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив про плани додати в парламентську систему голосування можливість віддавати голос дистанційно.

Арахамія: Моя мрія - максимум через рік зробити можливим дистанційне голосування в Раді

Про це він сказав журналістам у стінах парламенту, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Моя мрія - щоб максимум через рік зробити можливим для депутатів голосувати там, де вони є. Я, наприклад, не розумію, який сенс перебування в сесійній залі. Були засідання фракцій, всі знають, за що вони голосуватимуть. Всі виступи - це піар. А пізніше буде багато відряджень, хтось буде на лікарняному. Я хочу відкрити Фейсбук, і щоб за допомогою камери чи іншим способом було визначено мою особу", - сказав він.

Також Арахамія анонсував боротьбу із засиллям зайвих паперів.

"Це жах. Роздруковувати трудові книжки, дипломи (кандидатів на посади. - Ред.). Чому просто не можна написати, що людина закінчила такий-то виш, а хтось перевірить цю інформацію? А так принтери в поганому стані, нічого не видно в результаті, але паперу використовується сила-силенна", - сказав він.

Глава фракції "Слуга народу" додав, що його перший депутатський запит буде про те, скільки паперу використовується на засіданнях Верховної Ради і скільки це коштує платникам податків.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики