Цензор.НЕТ

30.08.19 08:54

Данилюк про обмін утримуваними особами: Коментуватимемо, коли це станеться

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що сподівається на обмін ув’язненими між Україною і Росією, однак додав, що це коментуватимуть тільки тоді, коли все закінчиться.

Данилюк про обмін утримуваними особами: Коментуватимемо, коли це станеться

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", про це він повідомив в аеропорту "Бориспіль", де зібралися журналісти в очікуванні обміну.

На запитання, чи є інформація про те, що сьогодні в Україну прибудуть військовополонені українські моряки і політв'язні, Данилюк сказав: "Я не коментую це питання. Ми коментуватимемо, коли це станеться. Дочекаймося самого факту. Це дуже важливе питання".

На уточнювальне запитання, чи відбудеться сьогодні обмін ув’язненими між Україною та Росією, він відповів "Сподіваємося".

Раніше співробітниця Верховної Ради України Ганна Ісламова у Facebook повідомила, що "обмін завершився", і українці летять додому. Її запис репостнув призначений Верховною Радою генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

Пізніше з'явилася інформація про приліт літака з українцями в аеропорт "Київ", в аеропорту вже зібралися журналісти.

Раніше російські ЗМІ повідомили про те, що Україна і РФ близькі до погодження обміну утримуваними особами за формулою "33 на 33". Однак, хто саме може бути звільнений у межах процедури обміну, не повідомлялося.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що сподівається на "перші результати" щодо обміну утримуваних осіб між Україною та Росією найближчим часом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики