Цензор.НЕТ

30.08.19 10:44

Росіянин на автомобілі намагався прорватися в Україну, - Держприкордонслужба

У пункті пропуску Гоптівка (Харківська область) прикордонники запобігли спробі незаконного перетину кордону, вчиненій громадянином Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Держприкордонслужби.

"Росіянин на автомобілі намагався прорватися в Україну, - Держприкордонслужба

У пункті пропуску Гоптівка (Харківська область) прикордонники запобігли спробі незаконного перетину кордону, зроблену громадянином Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

"Під час проходження прикордонного контролю чоловік не зміг підтвердити мету запланованої поїздки в нашу країну та наявність достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування в Україні. У зв’язку із невиконанням іноземним громадянином умов в’їзду в Україну, визначених діючим законодавством, правоохоронцями було прийнято рішення про відмову йому у в’їзді в Україну. Щойно чоловік це почув, завів автомобіль та, збільшуючи швидкість, спрямував його в напрямку виїзду з пункту пропуску", - йдеться в повідом ванні.

Щоб не допустити прориву, прикордонники розгорнули пристрої для примусової зупинки транспортних засобів. На місце події прибула група реагування. На виїзді з пункту пропуску автомобіль було зупинено, а правопорушника затримано.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України, злісну непокору законному розпорядженню або вимозі військовослужбовця Держприкордонслужби України, порушення режиму в пункті пропуску, чоловіку загрожує адміністративна відповідальність та заборона в’їзду в Україну. Його подальшу долю вирішить суд.

Росіянин на автомобілі намагався прорватися в Україну, - Держприкордонслужба 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики