Цензор.НЕТ

30.08.19 16:57

Щотижня до відповідальності треба притягувати високопосадовця, - Рябошапка

Новий керівник Генеральної прокуратури України Руслан Рябошапка заявляє про наміри регулярно притягувати до відповідальності високопоставлених чиновників і повернути державі максимальний обсяг вкрадених активів.

Щотижня до відповідальності треба притягувати високопосадовця, - Рябошапка

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це Рябошапка заявив після свого представлення на посаді глави відомства.

"Я своїм завданням бачу зробити цю систему ще більш потужною, зробити все-таки прокуратуру справді органом, який координуватиме всі правоохоронні органи й ставитиме перед ними завдання у сфері боротьби зі злочинністю й контролюватиме виконання цих завдань, причому жорстко", - сказав Рябошапка в п'ятницю після свого представлення на посаді глави відомства.

"Ми не хочемо крові буквально, але в сенсі правовому ми хочемо крові. Щотижня когось має бути притягнуто до відповідальності з високопоставлених чиновників. Якнайбільше активів, грошей, які було вкрадено у цієї країни й у наших людей, має бути знайдено й повернуто країні. Власне, це і буде нашим основним пріоритетом на найближчі роки", - додав генеральний прокурор.

На церемонії були присутні керівник Офісу Президента України Андрій Богдан і колишній Генеральний прокурор Юрій Луценко, який подякував колегам за роботу і побажав Рябошапці успіхів у його подальшій роботі.

Нагадаємо, вчора Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Руслана Рябошапки новим Генеральним прокурором.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики