Цензор.НЕТ

30.08.19 23:37

Затримано чотирьох шахраїв, які від імені Зеленського вимагали $570 тис. у ексспівробітника "Укрспецекспорту". ФОТО (оновлено)

Глава Офісу президента Андрій Богдан прокоментував затримання шахраїв, які вимагали гроші від ексспівробітника "Укрспецекспорту", прикриваючись іменем Зеленського.

Затримано чотирьох шахраїв, які від імені Зеленського вимагали $570 тис. у ексспівробітника "Укрспецекспорту". ФОТО (оновлено)

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Богдан зазначив: "Група шахраїв, представившись довіреними особами президента, вимагали від колишнього співробітника ДП "Укрспецекспорт" передати їм 570 тис. доларів за вирішення питання про призначення його на керівну посаду в Державний концерн "Укроборонпром".

Група, можливо, складалася з 4 осіб. Затримали 2 осіб. Проводили огляд і слідчі дії затриманих у сквері біля фонтану в районі вул. Шовковичної біля будинків 10, 20/8.

Місяць розводили людину, він відчув, що шахраї, звернувся із заявою в СБУ, працювали місяць, всі київські, представлялися один помічником глави офісу, інший керівником департаменту. Військова прокуратура спільно з СБУ".

Як повідомили в ДБР у суботу вранці, "в групу шахраїв входять чотири людини. Вони представлялися довіреними особами президента України, які перебувають на керівних посадах в Офісі президента України".

У бюро додали, що всі четверо були затримані під час передачі частини коштів у розмірі 250 000 доларів США. Затримання відбулося в Києві в одному з офісів на вул. Банковій - напроти будівлі Офісу Президента України.

Затримано чотирьох шахраїв, які від імені Зеленського вимагали $570 тис. у ексспівробітника Укрспецекспорту 01

Затримано чотирьох шахраїв, які від імені Зеленського вимагали $570 тис. у ексспівробітника Укрспецекспорту 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики