Цензор.НЕТ

31.08.19 08:58

"Потрібно побачити, скільки нас", - Гончарук анонсував перепис населення вже цього року

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що вивчається можливість провести перепис населення України не в 2020 році, як планувалося раніше, а в 2019-му.

"Потрібно побачити, скільки нас", - Гончарук анонсував перепис населення вже цього року

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "УП", про це він сказав 30 серпня, спілкуючись із журналістами в Києві в п'ятницю.

Премпрем'єр-міністра запитали, чи буде він ініціювати перепис.

"Ми не будемо ініціювати – ми проведемо. Він уже був запланований на грудень наступного року. Але ми вивчаємо можливість провести його уже  цього року. Бо його хотіли наступного, бо цього року восени мали бути вибори, а перепис дуже затратна штука і проводити його з виборами було б складно. Зараз виборів не буде", - сказав він. 

За словами Гончарука, "питання навіть не в грошах, а в мобілізації великих ресурсів, людей, яких треба навчити".

Глава уряду України вважає, що перепис в 2019 році " дозволить державі зекономити наступного року величезні кошти". Зникнуть "мертві душі", нам треба побачити – скільки нас", - пояснив Гончарук.

Єдиний перепис населення незалежної України відбувся  в грудні 2001 року. Згідно з його результатами, в країні налічувалося 48,457 млн жителів. Новий перепис спочатку планували провести в 2012 році, але тоді переносили тричі: на 2013-й, 2016 й і 2020 рік.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики